By on 20th Březen

Rekonstrukce bytů Praha, to nejsou jen úpravy kuchyní, ložnic a dětských pokojů! To je i pokládání podlah laminátových i z přírodních materiálů – dřevěných, korkových nebo Marmoleum, současně patří mezi nejžádanější vinylové podlahy, neboť je vinyl velice stabilní a odolný materiál a přitom krásný hodící se do všech místností bytu.
Rekonstrukce bytů Praha pokládá laminátové plovoucí podlahy podle Vašeho přání! Laminát je kvalitní materiál, který je zároveň vzhledově pěkný a navíc cenově přizpůsobivý. Naše firma nabízí tyto podlahy jen od výrobců, se kterými dlouho spolupracuje, a tak nemůže dojít k žádným komplikacím! Pokud máte o tento druh zájem, můžeme nabídnout pestrou škálu barev a dekorů!

Široký sortiment

Laminátové podlahy si můžete prohlédnout v katalozích výrobců Berry Floor, Floorline, Egger nebo Meister, jestliže máte cestu kolem našeho studia, osobně se podívejte do naší vzorkovny, kde také nabízíme i podlahy dřevěné, které hřejí už na pohled a jsou hlavně překrásné a přitom praktické! Rekonstrukce bytů Praha Vám nabídne solidní ceny!

Comments are closed.